Nagłówek


START

MSZE ŚWIĘTE

SŁOWO BOŻE
NA DZIŚ


Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

HISTORIA

KANCELARIA

GALERIA

OGŁOSZENIA

GRUPY
PARAFIALNE


PORADNIA
RODZINNA


KONTAKT

CIEKAWE LINKI
Ogłoszenia duszpasterskie

XXV. Niedziela zwykła – 24 września 2017 r.
 1. Wypominki dziś o godz. 12:40; na 17:45 zapraszamy na Nieszpory niedzielne. Dziś modlimy się o trzeźwość narodu.
 2. Trwa nowenna do św. Michała Archanioła przed uroczystością 29 września (piątek). Codziennie o godz. 6:35 śpiewane są Godzinki ku czci świętego; o godz. 7:00 Msza święta i po Mszy świętej modlitwy nowennowe. W piątek, w uroczystość św. Michała, zapraszamy na Msze święte o godz. 7:00, 17:30 i 18:30. Ofiarami złożonymi na tacę wesprzemy dzieła miłosierdzia.
 3. Dziś na tacę zbierane są ofiary na odbudowę wieży katedry w Gorzowie Wielkopolskim, która jak wiemy, spłonęła.
 4. W najbliższą niedzielę rozpoczniemy nabożeństwa Różańcowe o godz. 17:45, w dni powszednie o godz. 18:00.
 5. Nasza policja prosi o ostrożność, ciągle trwają wyłudzenia pieniędzy od osób starszych „na wnuczka”, „na policjanta” i inne. Mimo ostrzeżeń ciągle proceder trwa.
 6. Zapraszamy, w imieniu organizatorów, na wernisaż wystawy Pisma świętego. Wystawa czynna jest w dniach 18-29 września, w godz. 9:00-18:00, przy ul. Bielawskiej 15 w Konstancinie. Wstęp wolny.
 7. Jutro, jak w każdym dniu 25. miesiąca, na godz. 19:00, SS Karmelitanki zapraszają na Mszę świętą ku czci Dzieciątka Jezus, do swojej kaplicy przy ul. Sanatoryjnej 4.
 8. W święto Matki Bożej Różańcowej, 7 października, zapraszamy na wspólny wyjazd na granice Kraju, aby modlić się o ratunek dla Ojczyzny i całego świata.
 9. „Wychowanie wspólnym zadaniem rodziny, szkoły, Kościoła i Państwa”. Na takie spotkanie zaprasza się rodziców, nauczycieli i wychowawców do Domu Parafialnego św. Anny w Piasecznie, 7 października na godz. 12:00.
 10. Serdecznie zapraszamy chłopców z klas czwartych i starszych do wspólnoty służby liturgicznej. Zainteresowanych tą posługą o kontakt prosi ks. Adam.
 11. Zachęcamy do sięgania po prasę katolicką.

.