Nagłówek


START

MSZE ŚWIĘTE

SŁOWO BOŻE
NA DZIŚ


Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

HISTORIA

KANCELARIA

GALERIA

OGŁOSZENIA

GRUPY
PARAFIALNE


PORADNIA
RODZINNA


KONTAKT

CIEKAWE LINKI




Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 20 maja 2018 r.
  1. Dziś, podczas Mszy świętej o godz. 10:00 i 13:00, dzieci naszej Parafii i Szkoły, przyjmą I. Komunię Świętą – polecamy dzieci i ich rodziców modlitwie naszej Wspólnoty Parafialnej. W najbliższym tygodniu dzieci będą uczestniczyły w tzw. Białym Tygodniu, we Mszy świętej o godz. 18:30 i w miarę możliwości w nabożeństwie majowym o godz. 18:00.
  2. Nie będzie dziś wypominek, a o godz. 17:45 zapraszamy na nabożeństwo majowe.
  3. Jutro święto Maryi Panny, Matki Kościoła, zapraszamy na Msze święte o godz. 7:00, 17:30 i 18:30 – jest to drugi dzień Zielonych Świąt.
  4. W piątek Siostry Karmelitanki zapraszają, jak co miesiąc, na Mszę świętą ku czci Dzieciątka Jezus, o godz. 19:30 do kaplicy, przy ul. Sanatoryjnej 4.
  5. W najbliższą niedzielę, 27 maja, podczas Mszy świętej o godz. 13:00 odbędzie się uroczystość I. Rocznicy I. Komunii świętej naszych dzieci. O godz. 18:30 przybędzie do naszej świątyni Ks. Biskup Michał Janocha i udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży.
  6. Spowiedź dzieci rocznicowych, rodziców, rodzeństwa i młodzieży bierzmowanej w piątek od godz. 16:00, ale spowiadać się będzie można każdego dnia, oprócz wtorku i czwartku.
  7. Przypominamy, iż dzisiaj, w Warce, w kościele Matki Bożej Szkaplerznej, przy ul. Franciszkańskiej 22, odbędzie się koronacja Cudownego Obrazu Matki Bożej Szkaplerznej, o godz. 17:00.
  8. Dzisiejsza niedziela kończy okres spowiedzi i Komunii Wielkanocnej.
  9. Wszystkie dziewczynki, które chciałyby brać udział w procesji Bożego Ciała, jako bielanki, niech zgłoszą się do Pani Katechetki.
  10. Zachęcamy do sięgania po prasę katolicką.

.