Nagłówek


START

MSZE ŚWIĘTE

SŁOWO BOŻE
NA DZIŚ


Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

HISTORIA

KANCELARIA

GALERIA

OGŁOSZENIA

GRUPY
PARAFIALNE


PORADNIA
RODZINNA


KONTAKT

CIEKAWE LINKI


Pielgrzymka do FatimyOgłoszenia duszpasterskie

VII Niedziela Wielkanocna, 28 maja 2017 r.
 1. Zapraszamy dziś na wypominki na godz. 12:40; o godz. 17:45 nabożeństwo majowe. Od czwartku rozpoczniemy nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odprawiane będą w niedzielę o godz. 17:45 i w dni powszednie o godz. 18:00.
 2. Dzisiaj o godz. 10:00 I. grupa dzieci przystąpi do I. Komunii świętej. Rozpocznie się Biały Tydzień – zapraszamy dzieci codziennie na nabożeństwo o godz. 18:00 i Mszę świętą o godz. 18:30.
 3. Konstanciński Chór Kameralny pod dyr. Pana Piotr Stawarskiego, działający przy Szkole Muzycznej w Konstancinie, wystąpi w naszym kościele podczas i po Mszy św. o godz. 18:30 z koncertem pieśni religijnych. Serdecznie zapraszamy.
 4. Dzisiaj przypada 36 rocznica śmierci sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Przymasa Polski. Z tej okazji, w Bazylice św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście w Warszawie, o godz. 19:00 zostanie odprawiona Msza święta.
 5. W najbliszy wtorek, w rocznicę I. Komunii świętej zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na spotkanie ok. godz. 19:00 – po wieczornej Mszy świętej.
 6. W czwartek przypada Międzynarodowy Dzień Dziecka, zapraszamy dzieci na Mszę świętą o godz. 18:30 – razem z dziećmi pierwszokomunijnymi.
 7. W tym tygodniu przypadają I. czwartek miesiąca – Godzina Święta o 18:00; I. piątek – będziemy spowiadać przed Mszami świętymi, odwiedzimy zgłoszonych chorych i osoby w podeszłym wieku; I. sobota – nabożeństwo o godz. 16:45 poprowadzi Koło Żywego Różańca pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 8. Spotkanie dla bierzmowanych odbędzie się w piątek, 2 czerwca o godz. 15.30 w sali katechetycznej.
 9. Spotkanie Caritas i Bractwa Trzeźwości w najbliższy piątek po Mszy św. o godz. 18:30.
 10. W przyszłą niedzielę II. grupa dzieci przystąpi do I. Komunii świętej o godz. 10:00. Osoby nizainteresowane uroczystością, zapraszamy na Msze święte o innych godzinach.

  Spowiedź dzieci, rodziców i rodzeństwa oraz wszystkich zainteresowanych, w piątek od godz. 16:30.
 11. Trwa nowenna do Ducha świętego przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego w najbliższą niedzielę. Nowenna odprawiana codziennie o godz. 18:00.

  Najbliższa niedziela Zesłania Ducha Świętego kończy okres Komunii świętej Wielkanocnej.
 12. W najbliższą niedzielę przypada X. Święto Dziękczynienia. Zaproszenie Ks. Kard. Kazimierza Nycza znajduje się TUTAJ.
 13. Wszystkie dziewczynki, które chciałyby wziąć udział w procesji Bożego Ciała jako bielanki, niech zgłoszą się do Katechetek, po Mszy świętej lub w szkole.
 14. Zachęcamy do wzięcia do domu, na modlitwę, figury Matki Bożej Fatimskiej z ołtarza św. Ekspedyta, po wcześniejszym zgłoszeniu kapłanom.
 15. Przypominamy, iż w roku Jubileuszu 2017 – 100-lecia objawień Matki Bożej w Fatimie, pragniemy zorganizować pielgrzymkę do Fatimy w dniach 8-14 września. Pielgrzymka 7-dniowa, samolotem z lotniska Okęcie w Warszawie. Szczegółowy program dostępny TUTAJ. Zapisy po każdej Mszy Świętej oraz w kancelarii – zapraszamy.
 16. Zachęcamy do sięgania po prasę katolicką.

.