Nagłówek

START

MSZE ŚWIĘTE

SŁOWO BOŻE
NA DZIŚ


HISTORIA

KANCELARIA

GALERIA

OGŁOSZENIA

GRUPY
PARAFIALNE


PORADNIA
RODZINNA


KONTAKT

Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

Przewodnik
po czyśćcu


CIEKAWE LINKI
Ogłoszenia duszpasterskie

XXIV. Niedziela zwykła – 16 września 2018 r.
  1. Dzisiejsza niedziela poświęcona jest czci św. Michała Archanioła. W 2013 r. w 100-lecie naszej Parafii, przeżywaliśmy uroczyste nawiedzenia figury św. Michała Archanioła z groty objawień w Gargano we Włoszech. Uroczystym Aktem zawierzyliśmy Parafię oraz nasze rodziny i nas samych św. Michałowi Archaniołowi i nadal trwamy w modlitwie do św. Archanioła.

    Od czwartku rozpoczniemy nowennę ku czci św. Michała Archanioła. O godz. 6:25 odśpiewane będą godzinki, następnie Msza święta i po Mszy świętej będą odmawiane modlitwy nowennowe, a samą uroczystość przeżyjemy 29 września. Serdecznie zapraszamy.
  2. Dzisiaj w Parku Zdrojowym, Siostry od Aniołów organizują kolejny Festyn Anielski. Szczegóły na stronie Sióstr.
  3. We wtorek przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży oraz naszej Ojczyzny. Zapraszamy na Msze święte o godz. 7:00, 17:30 (dzieci wraz z rodzicami), 18:30 (młodzież i dorośli).
  4. W najbliższą sobotę i niedzielę, na Jasnej Górze w Częstochowie, pod hasłem „Rodzina Bogiem silna, jest mocą swojego Narodu” odbędzie się XXXIV. Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin. Zapraszają organizatorzy.
  5. Dzisiaj przypada 52. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu, pod hasłem „Prawda Was wyzwoli”. Obejmijmy modlitwą wszystkich pracujących w środkach masowego przekazu.
  6. W najbliższą sobotę, odbędzie się zebranie Parafialnych Zespołów Caritas. Rozpocznie się ono Mszą świętą o godz. 10:00 w Kościele Seminaryjnym w Warszawie, przy Krakowskim Przedmieściu.
  7. Zachęcamy do sięgania po prasę katolicką.

.