Nagłówek

START

MSZE ŚWIĘTE

SŁOWO BOŻE
NA DZIŚ


HISTORIA

KANCELARIA

GALERIA

OGŁOSZENIA

GRUPY
PARAFIALNE


PORADNIA
RODZINNA


KONTAKT

Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

CIEKAWE LINKI
Ogłoszenia duszpasterskie

XXIV. Niedziela zwykła – 12 września 2021 r.
 1. Dzisiejsza niedziela przejdzie do historii Kościoła ze wzglądu na beatyfikację Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i S. Elżbiety Róży Czackiej. Postarajmy się uczestniczyć w uroczystości poprzez media i módlmy się o błogosławione owoce.
 2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Modlitw za dzieci i młodzież oraz wychowawców, katechetów i odpowiedzialnych za wychowanie młodego pokolenia.
 3. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17:45. Wymiana tajemnic różańcowych przed i po nabożeństwie.
 4. Jutro uczcimy Matkę Bożą Fatimską nabożeństwem różańcowym o godz. 18:00.
 5. Spotkanie z rodzicami dzieci Rocznicowych odbędzie się jutro o godz. 19:30.
 6. Młodzież, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania w listopadzie br., zapraszamy na spotkanie w kościele 15 września na godz. 19:15.
 7. W najbliższą niedzielę, podczas Sumy o godz. 13:00, odbędzie się I. Rocznica I Komunii świętej. Osoby niezainteresowane uroczystością, zapraszamy na inne Msze święte. Spowiedź dzieci w piątek od godz. 17:00.
 8. Ofiarami składanymi na tacę w przyszłą niedzielę wesprzemy Seminarium Duchowne w Warszawie.
 9. W przyszłą niedzielę uczcimy św. Stanisława Kostkę, patrona dzieci i młodzieży oraz poświęcimy tornistry dzieciom podczas Mszy świętej o godz. 11:30.
 10. Dziękujemy p. Ćmiel za kwiaty ozdabiające nasze ołtarze.
 11. Rycerstwo św. Michała Archanioła zaprasza na pielgrzymkę do Miejsca Piastowego, Dukli, Strachociny, Komańczy. Termin 24/25 września. Koszt 250 zł.
 12. Pamiętajmy o prasie katolickiej. Podajmy prasę osobom starszym, które nie mogą same przyjść do kościoła. Polecamy: Rycerza Niepokalanej, Idziemy, Tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny i inne.

.