Nagłówek


START

MSZE ŚWIĘTE

SŁOWO BOŻE
NA DZIŚ


Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

HISTORIA

KANCELARIA

GALERIA

OGŁOSZENIA

GRUPY
PARAFIALNE


PORADNIA
RODZINNA


KONTAKT

CIEKAWE LINKI
Ogłoszenia duszpasterskie

V. Niedziela Wielkiego Postu – 18 marca 2018 r.
  1. Dzisiejszą V. niedzielą Wielkiego Postu rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne w naszej Parafii. Zapraszamy do udziału w tym czasie łaski. Szczegółowy program znajduje się tutaj, zaś program rekolekcji szkolnych – tutaj.
  2. Dziś wypominki o godz. 12:40; o godz. 17:45 Gorzkie Żale z nauką pasyjną.
  3. W najbliższy piątek ostatnia Droga Krzyżowa. Zgodnie z nasza tradycją parafialną, zostanie odprawiona tylko jedna Droga Krzyżowa, na zewnątrz kościoła, o godz. 19:00. Rozważania poprowadzi Kościół Domowy na czele z opiekunem – Ks. Adamem. Nie będzie Drogi Krzyżowej o godz. 16:45.
  4. W najbliższą sobotę, w naszej Archidiecezji, będziemy przeżywać XXXIII. Światowe Dni Młodzieży pod hasłem „Nie bój się, Maryjo, znalazłaś bowiem łaskę u Boga”. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie, początek o godz. 10:00. Zaprasza się młodzież gimnazjalną, ponadgimnazjalną, studentów i młodziez pracującą. Zakończenie spotkania ok. godz. 15:00.
  5. Jak co roku, Panie z zespołu Caritas i grup religijnych przy naszej Parafii, pragną wykonać palmy na Niedzielę Palmową. Jak co roku prosimy o materiał: gałązki wierzby, bukszpanu, tui i inne rośliny do palm. Prosimy o dostarczenie tych materiałów do sali katechetycznej. Jak co roku, za złożone ofiary za palmy będą przygotowywane paczki dla najuboższych rodzin w Parafii.
  6. W najbliższą Niedzielę Palmową, po Mszy świętej o godz. 11:30, odbędzie się konkurs palm – na najdłuższą i najpiękniejszą palmę wykonaną przez dzieci, młodzież, ministrantów, scholanki.
  7. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży wraz z SS Franciszkankami Rodziny Maryi przy ul. Hożej 53 w Warszawie, zapraszają na adorację w intencji życia poczętego, w dniach 19-20 marca, do kaplicy sióstr, na modlitwę caładobową.
  8. Dziękujemy za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego i urządzenie Ciemnicy i Grobu. Bóg zapłać osobom zbierającym i ofiarodawcom.
  9. Zachęcamy do sięgania po prasę katolicką.

.