Nagłówek

START

MSZE ŚWIĘTE

SŁOWO BOŻE
NA DZIŚ


HISTORIA

KANCELARIA

GALERIA

OGŁOSZENIA

GRUPY
PARAFIALNE


PORADNIA
RODZINNA


KONTAKT

Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

Przewodnik
po czyśćcu


CIEKAWE LINKI
Ogłoszenia duszpasterskie

XXVIII. Niedziela zwykła – 13 października 2019 r.
  1. Dzisiaj przeżywamy XIX. Dzień Papieski, pod hasłem Wstańcie, chodźmy. Naszymi modlitwami i ofiarami składanymi do puszek przed kościołem wspieramy dzieło „Fundacja Nowego Tysiąclecia ”
  2. Zapraszamy dziś na wypominki na godz. 12:40; o godz. 17:00 wymiana tajemnic różańcowych i o godz.17:15 nabożeństwo różańcowe z procesją fatimską.
  3. W środę, na godz. 16:30, zapraszamy chłopców, którzy chcieliby być ministrantami.
  4. W piątek, na godz. 19:30 zapraszamy obecnych ministrantów oraz tych, którzy kiedyś służyli do Mszy świętych, bez względu na wiek.
  5. Jutro Dzień Edukacji Narodowej, pamiętajmy o nauczycielach w naszych modlitwach. W ich intencji będzie dzisiaj odprawiona Msza święta o godz. 11:30.
  6. Dziś, z racji Dnia Papieskiego, w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie, odbędzie się koncert. Wstęp wolny.
  7. W najbliższą środę mija 41. rocznica wyboru Ks. Kardynała Karola Wojtyły na Papieża Jana Pawła II.
  8. W sobotę, 19 października, przypada 35. rocznica męczeńskiej śmierci bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Z tej okazji w Sanktuarium na Żoliborzu, odprawiona będzie okolicznościowa Msza święta o godz. 18:00, a w niedzielę 20 października, w godz. 10:00-16:00 odbędzie się rodzinna gra miejska pod hasłem „Zło Dobrem Zwyciężaj”.
  9. Z radością informujemy, iż dwóch naszych ministrantów ukończyło kurs lektorski, a więc zdobyli kwalifikacje do czytania Słowa Bożego w kościele.
  10. Zachęcamy do sięgania po prasę katolicką.

.