Nagłówek


START

MSZE ŚWIĘTE

SŁOWO BOŻE
NA DZIŚ


Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

HISTORIA

KANCELARIA

GALERIA

OGŁOSZENIA

GRUPY
PARAFIALNE


PORADNIA
RODZINNA


KONTAKT

CIEKAWE LINKI
Ogłoszenia duszpasterskie

X. Niedziela zwykła – 10 czerwca 2018 r.
  1. Zapraszamy dziś na wypominki na godz. 12:40; o 17:00 wymiana tajemnic różańcowych, o godz. 17:45 nabożeństwo czerwcowe.
  2. W środę, na godz. 18:30 zapraszamy na Mszę świętą ku czci Matki Bożej Fatimskiej. Po Mszy świętej procesja z figurą Matki Bożej do pomnika św. Jana Pawła II w Parku Zdrojowym. Prosimy o przyniesienie na procesję świec, lampionów i zniczy. Będziemy modlić się o deszcz i odpowiednią pogodę dla naszej ziemi, aby nikomu nie zabrakło chleba. Inne intencje też możemy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.
  3. 13 czerwca będziemy wspominać, jako patrona dnia, św. Antoniego, którego uczcimy Mszami świętymi o godz. 7:00 i 17:30.
  4. We czwartek zakończyliśmy Oktawę uroczystości Bożego Ciała. Jeszcze raz wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać za trud włożony w przygotowanie uroczystości i udział w nabożeństwach.
  5. Rycerstwo św. Michała Archanioła zaprasza na pielgrzymkę „Ze św. Michałem Archaniołem na Jasną Górę” do Częstochowy. Pielgrzymka odbędzie się 7 lipca, w sobotę.
  6. W najbliższą niedzielę Konstanciński Chór Kameralny pod dyrekcją Piotra Stawarskiego, wystąpi w naszej świętyni, z koncertem podczas Mszy świętej o godz. 18:30 i po Mszy świętej. Zapraszamy.
  7. Pielgrzymka Mężczyzn na Jasną Górę, z okazji Dnia Ojca, odbędzie się 23 czerwca br., w sobotę. Dojazd indywidualny.
  8. Zachęcamy do sięgania po prasę katolicką.

.