Nagłówek


START

MSZE ŚWIĘTE

SŁOWO BOŻE
NA DZIŚ


Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

HISTORIA

KANCELARIA

GALERIA

OGŁOSZENIA

GRUPY
PARAFIALNE


PORADNIA
RODZINNA


KONTAKT

CIEKAWE LINKI
Ogłoszenia duszpasterskie

XXIX. Niedziela zwykła – 22 października 2017 r.
  1. Wypominki dziś o godz. 12:40; na 17:45 zapraszamy na nabożeństwo Różańcowe w intencji misji i misjonarzy.
  2. Dzisiaj, jako patrona dnia, czcimy św. Jana Pawła II. Dzisiaj też, przeżywamy Niedzielę Misyjną, po niej Tydzień Misyjny. Naszymi modlitwami i ofiarami składanymi na tacę, wspieramy misjonarzy i ludzi, do których poszli głosić Ewangelię zbawienia.
  3. Wypominki jednorazowe na nabożeństwa w uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny oraz roczne na wszystkie niedziele w roku, możemy zgłaszać w zakrystii po Mszach świętych lub w kancelarii.

    Możemy sami spisać naszych zmarłych na kartce lub zgłosić Księdzu. Prosimy roczne ograniczyć do imienia i nazwiska osób nam najbliższych a dalszych krewnych czy znajomych podawać jako zmarłych z rodziny lub znajomych z takiej czy innej rodziny, gdyż nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich zgłoszonych nam zmarłych w każdą niedzielę.
  4. Dzisiaj Mszę świętą o godz. 13:00 odprawi Ks. Piotr Machnik, pragniemy podziękować Księdzu za 6 lat pracy duszpasterskiej w naszej Parafii.
  5. W najbliższą środę, 25 października, zapraszamy rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, na godz. 19:30 do sali katechetycznej.
  6. Jak w każdym 25. dniu miesiąca, tak i w październiku Siostry Karmelitanki zapraszają do swojej Kaplicy przy ul. Sanatoryjnej 4, na Mszę świętą o godz. 19:30 ku czci Dzieciątka Jezus.
  7. Zachęcamy do sięgania po prasę katolicką.

.