Nagłówek

START

MSZE ŚWIĘTE

SŁOWO BOŻE
NA DZIŚ


HISTORIA

KANCELARIA

GALERIA

OGŁOSZENIA

GRUPY
PARAFIALNE


PORADNIA
RODZINNA


KONTAKT

Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

Przewodnik
po czyśćcu


CIEKAWE LINKI
Ogłoszenia duszpasterskie

II. Niedziela Wielkiego Postu – 17 marca 2019 r.
  1. Zapraszamy dziś na wypominki na godz. 12:40, na godz. 17:45 na Gorzkie Żale z nauką pasyjną.
  2. Dzisiejsza niedziela, „Ad gentes”, to dzień modlitwy za narody i misjonarzy na całym świecie, aby zgodnie w wolą Bożą, wszystkie narody poznały Chrystusa i dostąpiły łask Bożych na Ziemi i w Niebie.
  3. We wtorek przypada uroczystość św. Józefa. Msze święte odprawione będą o godz. 7:00, 17:30 i 18:30. Święty Józef to patron naszych rodzin, ludzi pracy oraz troski o sprawy materialne. Polecjmy się Jego opiece. Ofiarami składanymi na tacę wesprzemy fundusz prasy katolickiej.
  4. Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii odbędą się w dniach od 31 marca do 3 kwietnia, tj. od IV. niedzili Wielkiego Postu do środy włącznie.
  5. Jak co roku, Panie z zespołu Caritas i grup religijnych przy naszej Parafii, pragną wykonać palmy na Niedzielę Palmową. Jak co roku prosimy o materiał: gałązki wierzby, bukszpanu, tui i inne rośliny do palm. Prosimy o dostarczenie tych materiałów do sali katechetycznej. Jak co roku, za złożone ofiary za palmy będą przygotowywane paczki dla najuboższych rodzin w Parafii.
  6. W przyszłą niedzielę, w Parafii Klarysew, w godz. 9:00-13:00 będzie można oddać honorowo krew. Jest to piękne dzieło miłosierdzia ratowania ludzkiego życia.
  7. Dziękujemy za pierwsze ofiary na kwiaty i urządzenie Ciemnicy oraz Grobu Pana Jezusa, Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do sięgania po prasę katolicką.

.